Niemiecki w biurze

W aplikacji "Niemiecki w biurze" znajdziesz 20 lekcji, prawie 400 słów w słownikach, 90 przykładów w zdaniach i wyrażeniach. Aplikacja zawiera ponad 20 dialogów, 80 obrazków, niemal 900 dźwięków, 140 różnorodnych ćwiczeń, m.in. "Powtórz", "Przetłumacz zdania". Idealna do nauki niemieckiego. Zacznij już dziś!

Funkcje, które pomogą Ci się uczyć języka niemieckiego:

  • audio do dialogów, które pomoże Ci osłuchać się z wymową języka niemieckiego – usłyszysz prawidłową wymowę języka niemieckiego,
  • tłumaczenie każdego zdania z dialogu z języka niemieckiego na język polski,
  • różne typy ćwiczeń: ćwiczenia na rozumienie tekstu pisanego i mówionego, tłumaczenie znaczenia słowa lub zwrotu z języka polskiego na język niemiecki, tłumaczenie znaczenia słowa lub zwrotu z języka niemieckiego na język polski, quizy, dyktanda, rozsypanki słowne, tłumaczenie zdań z języka polskiego na język niemiecki, szlifowanie gramatyki z języka niemieckiego, wypełnianie luk poprzez wybór odpowiedniego słowa,
  • ćwiczenie słownictwa z języka niemieckiego,
  • moduł Powtórki, do którego możesz dodawać słowa które chcesz powtarzać z Glosariusza,
  • glosariusz wraz z wbudowaną wymową audio, umieszczony przed każdą lekcją, zawierający 400 fachowych słów i ciekawych zwrotów, które pojawiają się w dialogach, ćwiczeniach i zdaniach.

Niemiecki w biurze zostało stworzone dla nowoczesnych uczniów - tych, którzy chcą łączyć tradycyjne metody nauki z interaktywnymi i wizualnymi narzędziami. Bez względu na Twój poziom, znajdziesz tu narzędzia, które pomogą Ci skutecznie uczyć się niemieckiego.

Pobierz aplikację i zacznij dziś swoją podróż z językiem niemieckim.

Używamy plików cookie, aby spersonalizować stronę.
Więcej informacji  | Akceptuj