Ucz się z nami języka niemieckiego

DEMO

W tej lekcji nauczysz się jak po niemiecku zwracać się do działu IT lub helpdesk kiedy komputer nie chce się uruchomić. Poznasz przykładową przyczynę tego problemu oraz w jaki sposób on został rozwiązany na przykładzie rozmowy telefonicznej pomiędzy Panią Müller a Panem Schneider z działu IT.

Rozpocznij

W tej lekcji nauczysz się jak po niemiecku dowiedzieć się jak zamówić nowe komputery kiedy jesteś nowy w firmie. Nauczysz się pożytecznych zwrotów jakich używać kiedy jesteś nowy w danym miejscu na przykładzie rozmowy telefonicznej miedzy Panią Meier z działu IT a Panem Wolf, nowym pracownikiem w firmie.

Rozpocznij

W tej lekcji nauczysz się jak po niemiecku zgłosić problem z uszkodzoną bądź niedziałającą klawiaturą. Nauczysz się jakich zwrotów użyć, kiedy chcesz zaproponować kilka rozwiązań. Na przykładzie rozmowy telefonicznej między Panią Berger a Panem Schmidt z działu IT zobaczysz jak uporano się z problemem Pani Berger.

Rozpocznij

W tej lekcji nauczysz się jak po niemiecku poprosić dział IT o pomoc, kiedy twój komputer zbyt wolno działa. Zobaczysz jak ten problem został rozwiązany na przykładzie rozmowy telefonicznej miedzy Panem Wagner a Panem Neumann.

Rozpocznij

W tej lekcji nauczysz się jak w języku niemieckim rozwiązać problem niedziałającej drukarki sieciowej. Poznasz przyczynę tego problemu na przykładzie rozmowy telefonicznej miedzy Panem Gruber z działu IT a Panem Beckmann.

Rozpocznij

W tej lekcji nauczysz się jak po niemiecku zamówić nowe wyposażenie do biura i sal konferencyjnych. Zobaczysz jak przebiegła rozmowa oraz posłuchasz w jaki sposób zamówienie na nowy sprzęt zostanie zrealizowane na przykładzie rozmowy telefonicznej miedzy Panem Steiner z działu IT a Panią Klein.

Rozpocznij

W tej lekcji nauczysz się jak po niemiecku poprosić dział IT, żeby uzupełniono toner w drukarce. Posłuchasz rozmowy pomiędzy Panem Steinberg z działu IT a Panem Baumann i dowiesz się czy ten problem udało się szybko rozwiązać.

Rozpocznij

W tej lekcji nauczysz się jak po niemiecku złożyć nowe zlecenie na siec LAN. Zobaczysz na przykładzie rozmowy telefonicznej pomiędzy Panem Gruber z działu IT a Panem Morgenstern czy wszystko udało się załatwić przez telefon.

Rozpocznij

W tej lekcji nauczysz się jak po niemiecku zgłosić problem brakujących kabli sieciowych. Nauczysz się na przykładzie rozmowy telefonicznej pomiędzy Panem Steinmeier (z działu IT) a Panią Großenberg zgłaszać, ze zlecenie nie zostało wykonane zgodnie ze zdefiniowanymi wymaganiami oraz poznasz przyczynę, dlaczego tak się stało.

Rozpocznij

W tej lekcji nauczysz się jak po niemiecku dowiedzieć się od działu IT, helpdesk lub koleżanki/kolegi z biura dlaczego dyski sieciowe nie działają. Poznasz przyczynę tego problemu na przykładzie rozmowy telefonicznej pomiędzy Panem Hohenberger z działu IT a Panią Fischer.

Rozpocznij

50 Niemieckich Czasowników Nieregularnych Darmowy E-Book

50 Niemieckich Czasowników Nieregularnych Przejdź do E-Booka